Welcome To Emo World!!!!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome To Emo World!!!!!!

Welcome to Emo world!!!!!!!!!!!
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 ćao

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Beauty~princess~girl

Beauty~princess~girl


Broj poruka : 7
Godina : 29
Datum upisa : 20.06.2008

ćao Empty
PočaljiNaslov: ćao   ćao EmptyPet Jun 20, 2008 7:22 pm

Ćaos, ja sam Sanja... imam 14 godina... živim u najlepšem gradu na svetu, najlepšem gradu koji je na reci, najlepšem naselju u tom gradu... lol! taj grad zove se Sremska Mitrovica...
Nisam emo, nikad bila... ok mi je emo stil, mada mi je glupo šo izražavaju svoja osećanja... Volim Rihannu, Avril, Vanessu Hudgens, Ashley Tisdale, enriqe Iglesiasa, Richie-a, us5, svi iz us5, a najviše Richia... mrzim školu, izlaske do 11 i kraće, glupe ljude i nerazumne, španske serije........... obožavam duge izlaske, motore, igrice, net, komp, mobilni, moj grad, Richia, muziku................. pitajte šta va szanima, mada mislim da je sve jasno...
KISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Nazad na vrh Ići dole
Amy-Lee




Broj poruka : 9
Datum upisa : 14.01.2009

ćao Empty
PočaljiNaslov: Re: ćao   ćao EmptySre Jan 14, 2009 7:51 pm

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dete idi na fenseri.com a ne owde
Nazad na vrh Ići dole
Amy-Lee




Broj poruka : 9
Datum upisa : 14.01.2009

ćao Empty
PočaljiNaslov: Re: ćao   ćao EmptySre Jan 14, 2009 7:51 pm

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dete idi na fenseri.com a ne owde
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ćao Empty
PočaljiNaslov: Re: ćao   ćao Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ćao
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Welcome To Emo World!!!!!! :: WeLcOmE :: WeLcOmE-
Skoči na: